502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

KONSART NIERUCHOMOŚCI

to doświadczona firma działająca na zachodniopomorskim rynku nieruchomości od 2009 r. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Podstawą działalności firmy jest pośrednictwo w sprzedaży, zakupie i wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości, poczynając od mieszkalnych poprzez nieruchomości komercyjne, a kończąc na terenach budowlanych przeznaczonych pod budowę budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.

Zależy nam na jak najwyższym poziomie świadczonych usług. Dlatego też osobiście nadzorujemy każdą przeprowadzaną w naszej agencji transakcję - każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Nasza działalność polega na wszechstronnej pomocy w wyszukiwaniu interesujących klienta nieruchomości, prezentacji ofert, pomoc i uczestnictwo w procesie negocjacji ceny, terminów,  zapewnieniu finansowania - kredyty, wydania nieruchomości nabywcy i innych szczegółowych warunków transakcji. Zapewniamy właściwą obsługę przez kancelarię notarialną, tak żeby odbyła się ona w zgodzie z prawem, ale również w zgodzie z intencjami i interesem naszych klientów. Nasz udział w procesie kupna-sprzedaży czy wynajmu nieruchomości, kończy się dopiero z chwilą, gdy sprzedający lub wynajmujący, protokolarnie przy udziale pracownika naszej firmy, wydaje nabywcy/najemcy nieruchomość, a wszystkie inne zapisy aktu notarialnego są spełnione. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Biuro posiada wszelkie dokumenty wymagane od pośredników na rynku nieruchomości - licencję zawodową nr 10272 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Concordia Polska TUW nr 91557046).

Biuro Konsart Nieruchomości jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami. 

Zapraszamy również na stronę renomowanej firmy KONSART Sp. z o.o. zajmującej się konserwacją zabytków oraz pracami budowlanymi w pełnym zakresie. www.konsart.com.pl