502 574 852, biuro@konsart.pl facebook
(Symbol ELT29887) DOM na SPRZEDAŻPRZELEWICE,
Przelewice dom wolno stojący z pięknym ogrodem
Śliczny dom wolno stojący zw Przelewicach z pięknym ogrodem na dużej działce o powierzchni 2106m2.
Przelewice są położone we wschodniej części powiatu Pyrzyckiego. Miejscowość ta w większości jest gminą rolniczą, która rozciąga się na terenie dwóch krain geograficznych: Równiny Pyrzycko-Stargardzkiej i Pojezierza Myśliborskiego. Przez północną część gminy przepływa rzeka Płonia.
Tereny leśne zajmują ok. 7% powierzchni gminy, a użytki rolne ok. 79%. Przez gminę Przelewice prowadzi droga powiatowa nr 122. Najbliżej oddalonymi miastami od Przelewic są Pyrzyce (15km) i Barlinek(17km). Do większych miast takich jak Szczecin jest ok. 55 km, oraz jadąc na południe do Gorzowa Wlkp. ok. 50 km. Gmina Przelewice sąsiaduje z gminami: Pyrzyce, Lipiany, Warnice, Dolice, Barlinek.
Gmina Przelewice objęta jest dyrektywą, jako Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków oraz obszar chronionej przyrody Europejskiej Sieci Natura 2000. W Przelewicach mieści się Ogród Dendrologiczny na terenie, którego znajduje się Pałac wraz z zabudową Folwarczną.

Sąsiedztwo przedmiotowej nieruchomości stanowią głównie budynki dwu rodzinne i jeden wielorodzinny w zabudowie wolnostojącej.
Dojazd do posesji odbywa się utwardzoną drogą z kostki betonowej sześciokątnej (trylinka).
Do centrum wsi jest ok. 1 km, gdzie znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, placówki usługowe (fryzjer, kwiaciarnia), Ośrodek Zdrowia, Urząd Gminy, Bank Spółdzielczy, Punkt Pocztowy, Kościół, Odział "O" Szkoły Podstawowej, Niepubliczna Szkoła Podstawowa, oraz Ogród Dendrologiczny . Ze względu na położenie i sąsiedztwo posesja posiada atrakcyjną lokalizację.

Ogrodzenie z siatki metalowej rozciągniętej na słupkach metalowych. Od strony ulicy wjazd na posesję przez bramę jednoskrzydłową przesuwną, sterowaną automatycznie, wykonaną z prętów i profili stalowych. Podjazd utwardzony, wykonany z kamienia ciosanego. W części południowej posesji, tj. od strony ogrodu wykonana jest mała architektura z nasadzeniami zieleni wysokiej i niskiej, a także drzewami liściastymi i krzewami ozdobnymi oraz znajduje sie budynek gospodarczy - altanka (powierzchnia ok. 40m2).

Budynek mieszkalny wybudowany w latach 2006/2007 w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, posiadający garaż dwustanowiskowy w budynku oraz wiatę garażową.
- powierzchnia zabudowy: 211,10m2 + 53,40 m2(tarasy zewn. i podjazdy)
- powierzchnia użytkowa parteru i poddasza: 179,90 m2
- powierzchnia użytkowa garażu: 36,00 m2
-powierzchnia strychu do adaptacji: 34,30 m2
-powierzchnia całkowita 383,90 m2

Parter: przedsionek, hall, pokój, salon, jadalnia, kuchnia, spiżarka, kotłownia, łazienka - ogrzewanie podłogowe + grzejniki; kominek z płaszczem wodnym
Poddasze: komunikacja, trzy sypialnie, hall, łazienka (ogrzewanie podłogowe + grzejnik)
ZAPRASZAM cena do negocjacji.
WYŁĄCZNOŚĆ

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Symbol
ELT29887
Symbol SWO
367636
Typ nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
750 000 PLN
Cena (EUR)
172 875 €
Cena (USD)
190 800 $
Cena za m2
3 555 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
PYRZYCKI
Gmina
PRZELEWICE
Miejscowość
PRZELEWICE
Pow. całkowita
211, 00 m2
Pow. działki
2 106, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Pow. użytkowa
180, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Typ domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2007
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Umeblowanie
TAK
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje w domu
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Monitoring
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Garaż
Nr Licencji
9358

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

właściciel


licencja: 10272
biuro@konsart.pl
tel.: +48 502 574 852

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę