502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
Apartament w budynku River House z 2020 roku.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, CENTRUM

790 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: BON39735

Piękne i stylowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Szczecina, w pobliżu Starego miasta i szczecińskiej Wenecji. Budynek apartamentowy River House z 2020 roku przy ulicy św. Ducha. Kupujący będzie pierwszym lokatorem, dodatkowo właściciel posiada miejsce postojowe znajdujące się w garażowcu pod budynkiem , które jest w stanie sprzedać w atrakcyjnej cenie. UKŁAD I WYPOSAŻENIE Nieruchomość posiada powierzchnię 68,08 m2 na którą składają się: - słoneczny salon z aneksem kuchennym (28m2) z wyjściem na balkon (2,8 m2) - dwa oddzielne pokoje z dużymi oknami (14m2 i 13m2) - łazienka z dużą wanną stalową i pięknym lustrem - podłogi wyłożone panelami VI klasy ścieralności - drzwi wejściowe antywłamaniowe - balkon: 2,8 m2 CZYNSZ I RODZAJ OGRZEWANIA Ogrzewanie z sieci miejskiej, wszystkie liczniki na klatce schodowej. Czynsz administracyjny około 200 zł. W skład czynszu wchodzi: opłata za ciepłą wodę, koszt miejsca w garażu, koszty zarządu do wspólnoty, opłata za ogrzewanie itp. ATUTY - lokalizacja - samo serce miasta - z mieszkania widać piękną panoramę miasta - możliwość dokupienia miejsca postojowego pod budynkiem - budynek apartamentowy z 2020 roku posiadający windę oraz parking podziemny, wybudowany technologią tradycyjną POŁOŻENIE Topowa lokalizacja Szczecina, bliska odległość do bulwarów Szczecińskich, Wałów Chrobrego, Bramy Portowej, Starego Miasta. Zapraszam na prezentację! Cena do negocjacji. Wydanie od zaraz. Klucze w biurze. Zapraszam do obejrzenia na żywo.

J.Pawła-3-pok.duże,86m2,kamienica,1 piętro-557tys.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

557 000 | 86 m2 | pokoi: 3
nr oferty: ELD21093

Ładne ,przestronne , trzypokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy, na pierwszym piętrze. Bardzo dobra lokalizacja , nieopodal , Park Kasprowicza największy i najpiękniejszy park w Szczecinie ,tonie w kolorowych kwiatach ,jak również są w nim rzadkie gatunki drzew i krzewów ,jak świerk syberyjki, platany ,jesiony ,buki i berberysy ,jak również perukowce. Specjalna atrakcja to przepiękny ,romantyczny Ogród Różanka ze 100-u odmianami róż, spacerkiem aleją Jana Pawła i dalej do lasu Arkońskiego .Po drodze Rósałka z japońskim romantycznym mostkiem. Na powierzchnię 85,71mkw składają się duży ok, 28mkw-salon z dwoma dużymi oknami , z niego przejście do dużej ok.25mkw sypialni z dużym łożem oraz szafami typu komandor na całej długości ściany. Na podłodze nowe i nowoczesne jasne panele w stylu norweskim. Trzeci osobny pokój ok.18mkw z wejściem z przedpokoju ,który ma antresole z miejscem do spania- fajny pokój młodzieżowy .Duży podwójny przedpokój z licznymi szafami typu komandor z półkami i miejscem do wieszania. Oddzielnie położona w innym końcu korytarza ,widna duża z meblami na wymiar kuchnia i w niej duża lodówka Samsung w zabudowie, pralka, zmywaka Bosch, zlewozmywak, kuchenka , piekarnik Bosch oraz stół z krzesłami co stanowi jadalnię ,gdzie można spożywać posiłki .Łazienka w ponadczasowych kaflach z prysznicem i deszczownicą i mnóstwem kolorowych półek ,półeczek ,z wc i umywalką z lustrem. Mieszkanie wysokie 4,2 m z klimatem ,dla amatorów starych kamienic. Ogrzewanie i woda miejska .

Mieszkanie trzypokojowe - 79,66 m2 z ogrodem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

OSTOJA,

600 000 | 80 m2 | pokoi: 4
nr oferty: PTR24826

Mieszkanie o powierzchni 79,66 m2 z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi położoone w jednopiętrowym budynku dwulokalowym. Ustronne miejsce, blisko dzielnicy Gumieńce. Jednocześnie szybki i łatwy dojazd do centrum miasta. Powierzchniua mieszkania zawiera: salon z aneksem kuchennym - 37,41 m2 wc - 1,40 m2 łazienka - 6 m2 pokój - 11 m2 komunikacja - 5,40 m2 pokój - 9,70 m2 pokój 8,74 m2 Ogród - około 18 m2. ELEWACJA, DACH I KOMINY Elewacja - Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem grafitowym grubości 20cm. Wykończenie tynkiem silikatowym w kolorze jasnym. Cokół wykończony płytkami elewacyjnymi lub tynkiem strukturalnym Dach - pokryty dachówką betonową. Kominy - kanały wentylacyjne i spalinowe obmurowane bloczkami silikatowymi i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym i farba silikatową. Obróbki blacharskie - wykonane z blachy stalowej w kolorach nawiązujących do koloru dachówki i rynien. Parapety okienne zewnętrzne - blacha stalowa pokryta farbą. Rynny i rury spustowe - stalowe lub pcw. SCHODY ZEWNĘTRZNE: Stopnie - wykończenie antypoślizgowe. ZAGOSPODAROWANIE TERENU: - dojścia i dojazdy wykonane z kostki brukowej, częściowo z płyty betonowej ażurowej lub z kraty plastikowej. - parkingi wykonane z kraty plastikowej ekologicznej lub płyty betonowej ażurowej - śmietnik - ogrodzony plac na pojemniki przy wjeździe na działkę. - uzbrojenie terenu: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, internet. WYKOŃCZENIE LOKALU MIESZKALNEGO 1. Podłoża i posadzki: posadzka cementowa na warstwie styropianu 2. Ściany: tynkowane tynkiem cementowo - wapiennym 3. balkony - wykończone gresem mrozoodpornym. Balustrady balkonów - o wysokości 110cm. Balustrady wykonane z profili stalowych, zabezpieczone farbą do metalu. 4. Sufity: tynkowane gipsem na mokro (sufity w mieszkaniach na 1 piętrze z płyt gipsowo-kartonowych). 5. Parapety wewnętrzne - brak 6. Stolarka - okna - PCW , szklenie potrójne - szybami zespolonymi - drzwi balkonowe PCW, zespolone trzyszybowe 7. Instalacje: wodno-kanalizacyjna, instalacja c.o.- zaprojektowano ogrzewanie podłogowe, instalacja elektryczna - samoczynne wyłączniki instalacyjne oraz wyłącznik różnicowoprądowy. Termin zakończenia prac budowlanych pierwsza połowa 2022. Rynek pierwotny, kupujący nie płaci PCC. Inwestor z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Szczegóły inwestycji podane sa w prospekcie deweloperskim. Bezpieczna transakcja. Wpłaty nabywcy dokonywane są na subkonta w banku. Cena za lokal mieszkalny z dwoma miejscami parkingowymi wynosi 600 000,00 zł.

Mieszkanie w budynku czterorodzinnym z ogrodem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

OSTOJA,

619 000 | 80 m2 | pokoi: 4
nr oferty: PTR24825

Mieszkanie o powierzchni 79,66 m2 z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi położoone w jednopiętrowym budynku dwulokalowym. Ustronne miejsce, blisko dzielnicy Gumieńce. Jednocześnie szybki i łatwy dojazd do centrum miasta. Powierzchniua mieszkania zawiera: salon z aneksem kuchennym - 37,41 m2 wc - 1,40 m2 łazienka - 6 m2 pokój - 11 m2 komunikacja - 5,40 m2 pokój - 9,70 m2 pokój 8,74 m2 Ogród - około 37 m2. ELEWACJA, DACH I KOMINY Elewacja - Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem grafitowym grubości 20cm. Wykończenie tynkiem silikatowym w kolorze jasnym. Cokół wykończony płytkami elewacyjnymi lub tynkiem strukturalnym Dach - pokryty dachówką betonową. Kominy - kanały wentylacyjne i spalinowe obmurowane bloczkami silikatowymi i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym i farba silikatową. Obróbki blacharskie - wykonane z blachy stalowej w kolorach nawiązujących do koloru dachówki i rynien. Parapety okienne zewnętrzne - blacha stalowa pokryta farbą. Rynny i rury spustowe - stalowe lub pcw. SCHODY ZEWNĘTRZNE: Stopnie - wykończenie antypoślizgowe. ZAGOSPODAROWANIE TERENU: - dojścia i dojazdy wykonane z kostki brukowej, częściowo z płyty betonowej ażurowej lub z kraty plastikowej. - parkingi wykonane z kraty plastikowej ekologicznej lub płyty betonowej ażurowej - śmietnik - ogrodzony plac na pojemniki przy wjeździe na działkę. - uzbrojenie terenu: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, internet. WYKOŃCZENIE LOKALU MIESZKALNEGO 1. Podłoża i posadzki: posadzka cementowa na warstwie styropianu 2. Ściany: tynkowane tynkiem cementowo - wapiennym 3. balkony - wykończone gresem mrozoodpornym. Balustrady balkonów - o wysokości 110cm. Balustrady wykonane z profili stalowych, zabezpieczone farbą do metalu. 4. Sufity: tynkowane gipsem na mokro (sufity w mieszkaniach na 1 piętrze z płyt gipsowo-kartonowych). 5. Parapety wewnętrzne - brak 6. Stolarka - okna - PCW , szklenie potrójne - szybami zespolonymi - drzwi balkonowe PCW, zespolone trzyszybowe 7. Instalacje: wodno-kanalizacyjna, instalacja c.o.- zaprojektowano ogrzewanie podłogowe, instalacja elektryczna - samoczynne wyłączniki instalacyjne oraz wyłącznik różnicowoprądowy. Termin zakończenia prac budowlanych pierwsza połowa 2022. Inwestor z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Szczegóły inwestycji podane sa w prospekcie deweloperskim. Bezpieczna transakcja. Wpłaty nabywcy dokonywane są na subkonta w banku. Cena za lokal mieszkalny z dwoma miejscami parkingowymi wynosi 619 000,00 zł

Eleganckie mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SKARBIMIERZYCE,

690 000 | 74 m2 | pokoi: 3
nr oferty: SWN29573

Przedmiotem oferty jest eleganckie, przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu w Skarbimierzycach, w pobliżu przejścia granicznego w Lubieszynie. LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się na cichym, rodzinnym, kameralnym osiedlu w niedalekiej odległości od Mierzyna, przejścia granicznego oraz przychodni, przedszkola, szkoły czy dyskontu spożywczego NETTO i centrum handlowego STER. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane ze Szczecinem dzięki linii autobusowej. Na terenie osiedla przypisane do mieszkań oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe. O NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość ulokowana na 2 poziomach umiejscowiona na II piętrze niskiego II piętrowego budynku z 2017 roku, bardzo dobrze nasłonecznione, nowocześnie wykończone z dbałością o każdy szczegół, posiada duży taras o pow. 10.96 m2. Mieszkanie eleganckie, gustowne, przestronne dzięki wysokim pomieszczeniom oraz gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. UKŁAD Na powierzchnię użytkową mieszkania, tj. 73,61 m2 (całkowita powierzchnia 78 m2) składa się: Na I poziomie: - przestronny salon z balkonem typu francuskiego (ok. 19,5 m2), - widna, otwarta kuchnia (ok. 13 m2), - słoneczna sypialnia (ok. 9,7 m2), - łazienka z wanną i kabiną prysznicową oraz WC (ok. 5,8 m2), - przedpokój (ok. 5,3 m2). Na II poziomie: - sypialnia z zabudową z szaf (ok. 18.6 m2), - garderoba z osobnym wejściem z sypialni (ok. 5.4 m2), - przedpokój "ala" kącik na kawę z wyjściem na duży taras powierzchni 10,96 m2. DODATKOWE INFORMACJE - czynsz około 290 PLN/miesiąc + gaz i prąd wg zużycia, - przynależne miejsce parkingowe, - możliwość pozostawienia wyposażenia i mebli do uzgodnienia. ATUTY - cicha, spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku, - rodzinne i kameralne osiedle, - nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, - łazienka z wanną i kabiną prysznicową z odpływem linowym, - duży, słoneczny taras. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ.