502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
Lokal bez barier w CENTRUM 100 m2 z witrynami
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, CENTRUM

4 500 | 100 m2 | pokoi: 4
nr oferty: ASP21308

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum Szczecina, zlokalizowany na parterze (wejście z chodnika bez barier architektonicznych). W lokalu może być prowadzony praktycznie każdy rodzaj działalności: biurowa, handlowa, usługowa, medyczna, gastronomiczna lub inna. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, przy skrzyżowaniu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w sąsiedztwie galerii handlowej. Lokal posiada szerokie i dobrze widoczne witryny z szybami antywłamaniowymi. Nieopodal znajduje się duży, ogólnodostępny, wygodny parking. Na powierzchnię lokalu składa się: - sala sprzedaży / obsługi - 60 m2 - pokój biurowy z częścią socjalną - 30 m2 - 2 toalety każda z własnym przedsionkiem z umywalką - 6 m2 - korytarz - 4 m2 Wysokość sali sprzedaży do sufitu podwieszanego - 2,50 m, gabinetu i części socjalnej - 2,80 m. Lokal jest wyposażony w klimatyzację, na podłogach w części kafle, w części wykładziny. Toalety wykończone w glazurze i terakocie. Ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym i klimatyzacją. Możliwość zamontowania podświetlanego plafonu reklamowego na szerokości całej witryny. Czynsz najmu 45 zł /1 m2 netto + 23% VAT, koszty dodatkowe 650 zł - czynsz do Wspólnoty + media wg zużycia (prąd, ogrzewanie z sieci miejskiej, woda). Oferta na wyłączność, klucze w biurze.

LOKAL UŻYTKOWY CENTRUM SZCZECINA
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

13 020 | 217 m2 | pokoi: 2
nr oferty: UBR22466

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 217,2 m2 znajdujący się na parterze i przyziemiu kamienicy znajdującej się w Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino . W 2020 roku kamienica ,która jest pięciokondygnacyjna przeszła całkowitą rewitalizację. W budynku będzie znajdować się aparthotel. Niewątpliwym atutem lokalu są duże witryny przechodzące przez obydwie kondygnacje, doskonale dośweitlające cały lokal . Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy ,drugie od zaplecza. Unikalna wartość i charakter obiektu wynika m.in. z jego lokalizacji w sąsiedztwie ronda przy Placu Odrodzenia ,a także z jednej najbardziej atrakcyjnych ulic w Szczecinie- w pobliżu Deptaku Bogusława i 700 m od Urzędu Miasta Szczecin. Ze względu na położenie w ścisłym centrum o dużym natężeniu ruchu lokal idealnie nadaje się na działalność handlowo- usługową ,gastronomiczną, biurową, kancelarię lub branże medyczną. Stan techniczny: Przez ostatnie lata poprzednim użytkownikiem lokalu był bank i po jego wyjściu obecny właściciel wykonał prace przygotowawcze do nowej aranżacji dla nowego użytkonwnika. W ramach wykonanych prac zostały wyburzone ścianki wewnętrzne, które pozwoliły uzyskać pomieszczenia typu open space, co daje szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia . Wysokość pomieszczeń od 2,97m do 3,48 m Ogrzewanie z sieci miejskiej . Prognozowane koszty lokalu: Centralne Ogrzewanie : 651,60 zł Fundusz remontowy : 1009,98 zł Koszt Zarządu : 543 zł Zimna woda i ścieki LU: 11,92 zł Ciepła woda LU: 15,00 zł Odpady komunalne segregowane LU : 100,00 zł LOKAL DOSTĘPNY OD DNIA 24.05.2021 r.

Śródmieście lokal 104 m2 Wys. standard 3500 zł
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, CENTRUM

3 500 | 92 m2 | pokoi: 5
nr oferty: FKT23835

Śródmieście. Lokal pod wynajem idealny na siedzibę kancelarii, biura projektowego lub biura o innym przeznaczeniu, położony w Śródmieściu blisko centrum, o pow. 92,3 m2 po remoncie na piętrze w kamienicy o bardzo dobrym stanie technicznym, klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Lokal bardzo ładnie wykończony i przygotowany. Hol otwarty, pokój ok. 24 m2 i dwa pomieszczenia po 16 m2 oraz 12 m2, pomieszczenie socjalne z kuchnią i łazienka. Ściany malowane na biało, w pokojach wykładzina dywanowa, oświetlenie świetlówkami kasetonowymi. W kuchni ciepła i zimna woda, zlewozmywak, miejsce na lodówkę, szafki, ściany działowe murowane i z płyty gipsowo kartonowej z wełną mineralną w środku. Drzwi wewnętrzne z szybami. Instalacja el. 220 V, instalacja elektryczna dla komputerów z zabezpieczeniami prądowymi: 3 obwody po 16 Amp. każdy (z możliwością podłączenia zabezpieczenia UPC). Tunele kablowe do kabli elektrycznych i telefonicznych. Okna PCV, w łazience i kuchni glazura i terakota. Lokal dwupoziomowy [parter + piwnica] o wysokim standardzie wykończenia. Wysokość lokalu 3,2 m. W lokalu wymieniono wszelkie instalacje w tym elektryczną i grzewczą. Ogrzewanie gazowe. Ściany gładź. Nowe okna i stolarka drzwiowa. W łazienkach glazura i terakota. Może być pod salon urody, fitness, biura. Najemca może być zwolniony z pierwszego czynszu celem położenia odpowiedniej wykładziny lub paneli. Budynek znajduje się w strefie bezpłatnego parkowania.