502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
Wynajem - atrakcyjny lokal, Centrum, 118 m2.
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, CENTRUM

14 500 | 118 m2 | pokoi: 4
nr oferty: ASP21266

Do wynajęcia narożny lokal użytkowy położony w ścisłym Centrum Szczecina, na parterze budynku mieszkalno-usługowego położonego przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta. Lokalizacja o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, W SĄSIEDZTWIE GALERII HANDLOWEJ. Cały lokal o powierzchni 118 m2 znajduje się na jednym poziomie parteru i składa się z pomieszczeń: - duża sala sprzedaży/obsługi z dwoma oddzielnymi wejściami z ulicy (jedno wejście bez barier architektonicznych), - osobny gabinet, - pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym, - węzeł sanitarny - WC z umywalką, - serwerownia. Wysokość sali sprzedaży do sufitu podwieszanego - 3,00 m, gabinetu i części socjalnej - 3,20 m. Na podłogach terakota (przykryta wykładziną), ściany gładzone, malowane, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. Część socjalna oraz WC wykończone w glazurze i terakocie. W lokalu rozprowadzona klimatyzacja, instalacja alarmowa oraz sieć teleinformatyczna. Wysokie, nowoczesne, narożne witryny z szybami antywłamaniowymi typu P4, od poziomu chodnika, na całej szerokości lokalu - zapewniają świetną wizualizację. Czynsz do zarządcy zawiera opłaty za: ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepłą i zimną wodę, ścieki. Dodatkowe opłaty - energia elektryczna i wywóz śmieci - na postawie odrębnych umów. Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowe bądź inne, możliwa gastronomia. W sąsiedztwie lokale handlowe i usługowe wielu branż oraz galeria handlowa.

Wynajem - lokal biurowy, biurowiec, Śródmieście
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

1 092 | 28 m2 | pokoi: 2
nr oferty: ASP21264

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowaną powierzchnię 28 m2 stanowią dwa pokoje biurowe (14,5/14 m2). Ściany gładzone i malowane, na podłogach wykładzina dywanowa w bardzo dobrym stanie. Sufity w pomieszczeniach podwieszane, z zamontowanym oświetleniem rastrowym. W budynku rozprowadzona wodna instalacja gaśnicza (hydranty) oraz tryskaczowa, a także system oddymiania . Do dyspozycji najemców na każdym piętrze znajdują się dwa węzły sanitarne oraz dwa pomieszczenia socjalne - umeblowane i wyposażone kuchnie z jadalniami (lodówki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe). Łazienki z WC i kabinami prysznicowymi wykończone w glazurze i terakocie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Każde z pięter wyposażone w instalację telefoniczną (bardzo duża liczba wolnych linii telefonicznych) i internetową oraz światłowodową (dostawcy to TPSA lub Multimedia). Budynek wyposażony w dwa wejścia, recepcję z portierem i ochroną, dwie przestronne klatki schodowe i dwie nowoczesne windy. Ofertowy czynsz najmu 39 PLN/1 m2. Koszty eksploatacyjne (ogrzewanie, energia elektryczna, woda i ścieki, ochrona): 14 PLN/1 m2. Możliwe wynajęcie dowolnej, większej powierzchni biurowej oraz miejsc parkingowych. W pobliżu obiektu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo dobry dojazd do Centrum Szczecina.

Biura na Pomorzanach
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, POMORZANY

6 912 | 192 m2
nr oferty: ASP21262

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego znajdującego się na Pomorzanach. Oferowaną powierzchnię stricte biurową - 192m2 - stanowi 11 pokoi biurowych i 1 pomieszczenie socjalne przeznaczone na kuchnię/jadalnię. Pokoje o powierzchni od 12,50 m2 do 17,50 m2, jeden większy pokój 34 m2 oraz pomieszczenie socjalne z miejscem na zamontowanie aneksu kuchennego, z własnym ujęciem wody o pow. 12,50 m2.Dodatkowe pomieszczenie na serwerownię - 3 m2. Kilka z pokoi ma drzwi wewnętrzne pomiędzy pokojami. Wewnętrzny korytarz ma 39 m2 i w przypadku wykorzystywania całej powierzchni biurowej wraz z korytarzem wewnętrznym przez jedna firmę właściciel doliczy do czynszu najmu uzgodnioną przez Strony kwotę. Łączna powierzchnia biurowa wraz z korytarzem wewnętrznym to 231 m2 i może stanowić autonomiczną przestrzeń oddzieloną od reszty piętra budynku drzwiami z własnym domofonem. Standard powierzchni: - ściany gładzone i świeżo pomalowane, - na podłodze nowa wykładzina dywanowa (oprócz korytarza i pomieszczenia socjalnego, gdzie na podłodze są kafle), - sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem rastrowym, - w budynku rozprowadzona instalacja światłowodowa firmy Orange, - do dyspozycji najemców na każdym piętrze znajdują się toalety wykończone w glazurze i terakocie, - ogrzewanie z sieci miejskiej, - budynek wyposażony portiernię i ochronę. Czynsz najmu netto 36 PLN/1 m2 miesięcznie (w czynszu jest już opłata za: ogrzewanie, wodę i ścieki, ochronę), dodatkowo płatna jest tylko energia elektryczna wg zużycia (podlicznik) i wywóz śmieci netto 0,50 PLN/1 m2 miesiąc. Możliwe wynajęcie dowolnej mniejszej powierzchni biurowej oraz - co ważne - miejsc parkingowych przed budynkiem. W pobliżu obiektu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo dobry dojazd zarówno do Centrum Szczecina, jak i do granicy oraz drogi S3.