502 574 852, biuro@konsart.pl facebook
(Symbol AVN22276) DOM na SPRZEDAŻMOCZYŁY,
Dom dla koneserow tylko 10 min od Szczecina
10 min od Szczecina w miejscowości Moczyły, tuż przy granicy z Niemcami położona jest ta ciekawa nieruchomość. Jeżeli nie chcesz mieszkać w typowym domu jakich w okolicy jest mnóstwo, ten dom Ci się spodoba. Duża działka, zróżnicowana, dwa stawy, z zejściami murowanymi do nich. Cały teren ogrodzony, częściowo siatką a częściowo z kamienia polnego. Dwa wjazdy, piękna roślinność zarówno ozdobna jak i owocowa. Właściciele zadbali o elementy " małej architektury" : są zakątki, gdzie tylko usiąść i patrząc się na okolicą wypoczywać. A miejscowość jest na granicy Parku Krajobrazowego " Doliny Dolnej Odry"
Dom powstał z przebudowy budynku gospodarczego. Powierzchnia jego to 453 m2, dwa garaże, całość wykonana z dobrych materiałów. Parter to :
- pokój 23 m2
- łazienka
- garaże
- pomieszczenie gospodarcze
- sień
- kolejne 2 łazienki
- składzik
- pokój rekreacyjny
Kute schody prowadzą na I piętro gdzie znajdują się pokoje z łazienkami , kuchnia i salon. Każda sypialnia ma swoją łazienkę i garderobę. Przygotowano miejsca na kominki.
Duży zadaszony taras w przyziemiu pozwala dodatkowo korzystać z przebywania na świeżym powietrzu. Do Odry bardzo blisko. Społeczność Moczył jest bardzo aktywna. Powstaje tam marina, umocnione jest nabrzeże, pomosty. Okolica idealna dla osób kochających sporty wodne. Jest przystanek autobusowy. Sam budynek jest z gazobetonu wykończony na parterze klinkierem, okna 2 i 3 szybowe.
Budynek w trakcie prac wykończeniowych, do indywidualnej aranżacji wnętrza, bez wykonanej instalacji (co i cwu). Z uwagi na obszar działki oraz zaplecze techniczne, duże możliwości rozwiązań instalacji do celów grzewczych i przygotowania ciepłej wody.
Docelowo budynek przewidziany jako mieszkalny z opcją agroturystyki, ale możliwe również inne aktywności inwestycyjne.
Na działce można postawić halę lub inny budynek gospodarczy i tym samym bez szkody dla całej nieruchomości wykorzystywać ją rowież np. w działalności gospodarczej
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Symbol
AVN22276
Symbol SWO
424763
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
12.06.2024
Cena cena w innych walutach
1 660 000 PLN
Cena w EURO
384 290 €
Cena w USD
416 992 $
Cena za m2
3 664 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
POLICKI
Gmina
KOŁBASKOWO
Miejscowość
MOCZYŁY
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
453, 00 m²
Powierzchnia działki
3 800, 00 m²
Szerokość działki (mb.)
57, 00
Długość działki (mb.)
83, 00
Kształt działki
NIEREGULARNY
Powierzchnia użytkowa
400, 00 m²
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
2009
Standard
DOBRY
Materiał ścian
BLOCZKI
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pokoi
6
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, INTERNETOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Internet
Rodzaj okien
PCV
Rodzaj ogrodzenia
MIESZANE
Garaż
Ogródek
Taras
Nr Licencji
8179

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

właściciel


licencja: 10272
biuro@konsart.pl
tel.: +48 502 574 852

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę