502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Działka ROD Korab 413m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

90 000 | 413 m2
nr oferty: ROY03371

Działka rekreacyjna, ROD Korab, 413m2 z pięknym domkiem na terenie działki w pełni wyposażony na terenie Szczecin Bukowo. Działka rekreacyjna położona w ustronnym miejscu ogródków działkowych ROD Korab. Ogródki w tym miejscu są otoczone lasem co oznacza również pełen spokój, ciszę i śpiew ptaków. Ze względu na położenie nie ma problemów z kradzieżami, nikt postronny się tam nie kręci. Pod samą działką bez problemu można zaparkować samochody. Na działce są kamery. Dodatkowo obecnie zasadzone są pomidory, ogórki, kabaczki, kalarepa, pietruszka, fasola, rzodkiewka, papryka itp...zbiory już niebawem. Na działce dokonano następujących inwestycji: * nowy tunel foliowy * nowa blaszana narzędziownia postawiona na fundamencie z płyt chodnikowych * 9 drewnianych grządek podwyższanych z grubej modrzewiowej deski (impregnowanej pokostem lnianym, który nadaje się do kontaktu z warzywami przeznaczonymi do konsumpcji), wypełnionych dobrej jakości glebą, wszystko pięknie rośnie, dodatkowo podpory do ogórków/fasoli; grządki wytrzymają wiele lat * rozebrano starą altankę z dykty, wyrównano cały teren działki czarnoziemem, zasiano na całym terenie nową trawę. * postawiono nowy domek drewniany 16m2, w pełni wyposażony z tarasem * postawiono nowy wychodek z suchym kompostem * postawiono kompostowniki, umożliwiające kompostowanie w wielu komorach * działka w pełni umeblowana, zaopatrzona we wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt. * postawiono nową huśtawkę, piaskownicę. * dostępny basen dla całej rodziny * miejsce na ognisko z paleniskiem, miejsce do grilowania, trójnóg, palenisko, siatka z wysięgnikiem. Woda w sezonie (woda całoroczna jest planowana w ROD Korab w najbliższych latach). Prąd można doprowadzić na działkę, skrzynka znajduje się niedaleko wzdłuż alejki. Na miejscu na co dzień pracował agregat prądotwórczy na paliwo do prac ogrodowych z wykorzystaniem sprzętu elektrycznego. Najważniejsze nasadzenia na działce: * hortensje, * piwonie * porzeczki (czarne i czerwone) * maliny, smaczne i dobrze plonujące * truskawki * duży krzew aronii * winorośl wzdłuż ogrodzenia, duże plony * drzewa owocowe (śliwa, jabłonie) * nowe drzewka posadzone w 2019 r. (2 jabłonie i śliwa) * róże * skrzynie z ziołami (czosnek, rozmaryn, lubczyk itd) * i wiele innych Świetna działka o unikalnej w skali miasta lokalizacji, sprzedawana tylko ze względu na zmienione plany życiowe. Zapraszamy serdecznie na prezentację !

Ładna działka budowlana 947 m2 Radziszewo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

RADZISZEWO,

235 000 | 947 m2
nr oferty: PTR25485

Oferta na wyłączność Sprzedam działkę budowlaną w Radziszewie. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 947 m2. Działka o kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą gminną oraz drogą wewnętrzną przylegającą do działki. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Przy działce oświetlenie miejskie oraz utwardzona droga dojazdowa do działki. Parametry i wskaźniki zagospodarowania działki budowlanej: * Przeznaczenie działki pod zabudowę jednorodzinną. * Wydana Decyzja o warunkach zabudowy, * Wydana Decyzja o zapewnieniu dostawy wody i odbioru ścieków na warunkach przyłączenia się do sieci, wydanych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o w Gryfinie, * Wydana Decyzja o zapewnieniu przyłączenia się do sieci energetycznej wydana przez Enea Operator Rejon Dystrybucji Szczecin, * Pow. zabudowy działki wynosi 20%, * Szerokość ściany frontowej budynku od 9 m do 14 m, * Wysokość budynku mieszkalnego do 2 kondygnacji, - wysokość ściany frontowej do okapu dachu od 2,8 m do 3,8 m od poziomu terenu, - wysokość do kalenicy do 8,5 m od poziomu terenu, Dach głównej bryły budynku symetryczny, dwuspadowy, o kącie nachylenia połaci 40-45 stopni. Media: - woda miejska w przylegającej drodze gminnej - prąd w przylegającej do drogi wewnętrznej drodze gminnej - gaz w przylegającej do drogi wewnętrznej drodze gminnej - kanalizacja w przylegającej do drogi wewnętrznej drodze gminnej Wokół działki zabudowa domów jednorodzinnych. Zapraszam na prezentacje

Działka budowlana z MPZP
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

BIAŁUŃ,

138 380 | 1258 m2
nr oferty: MNI21875

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ! Przedmiotowa działka o pow. 1258 m2 w MPZP oznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ul. Jagodowa. Uchwała nr XXVI/305/16 Rady Miejskiej w Goleniowie określa następujące parametry zabudowy planowanej inwestycji: - rodzaj zabudowy- budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące oraz dodatkowo budynki garażowe, garażowo-gospodarcze lub gospodarcze - wysokość budynku- do 10 m w przypadku budynków mieszkalnych, do 5 m w przypadku budynków garażowych, garażowo-gospodarczych, gospodarczych i budynków infrastruktury technicznej - liczba kondygnacji nadziemnych- do dwóch, w tym poddasze (w przypadku budynków mieszkalnych) - dachy dwu- lub wielospadowe- o kącie nachylenia 30* - 45* - powierzchnia zabudowy- do 20% powierzchni działki budowlanej - powierzchnia terenu biologicznie czynnego - co najmniej 50% powierzchni działki budowlanej - obowiązująca linia zabudowy od ul. Jagodowej [9 m], I. Uzbrojenie terenu: - prąd- w drodze gminnej publicznej (ul. Jagodowa), przy działce - wodociąg - w drodze gminnej publicznej (ul. Jagodowa), możliwość przyłączenia się do sieci - kanalizacja - brak II. Lokalizacja Białuń oddalony jest 7 km od Goleniowa. Posiada doskonałą komunikację z drogą ekspresową S3 i S6 (Szczecin, Świnoujście, Gdańsk, Koszalin). Znajduje się tu szkoła podstawowa i przedszkole, stacja PKP, lokalny sklep wielobranżowy, z początkiem 2019 roku uruchomiono darmową komunikację miejską do Goleniowa. Atrakcyjna oferta, spełnij marzenie o budowie domu w bardzo dobrej lokalizacji ! Koszty związane z nabyciem nieruchomości: - opłaty u notariusza - taksa notarialna, opłaty sądowe, opłata za wypisy, - wynagrodzenie biura nieruchomości za usługę pośrednictwa w zakupie. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE !